Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye eşış, cihan üzerinde makul alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıhun bir Ilim Eşı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak boydak başına öne çıhun en şanlı oranda ilaç kucakerik patentinin kazı sahibidir. Bu zamana derece yapmış oldukları buluşlar ve ilaç sektöründe çoğu şanlı adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği vadiı genişletmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge isminde programın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın marifet acıarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen esasarı demeında ülkesini daim temaşa eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi esasvuruları ile bile meşhurdur. 143 sayı esasvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Ilim Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile gene bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Vadiında bundan sonra sadık bir uzman olmasıyla bile kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda şanlı bir öneme iye olan Alkoçlar, Cihan çapında mevki edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 tane bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk arasında en çok buluş belgesi esasvurusunu yaparak Türk Buluş belgesi Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Ilim Eşı Ödülü’’ kendisine mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla adamlık geçmişine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle şiddetli teamüllere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü meyvelar elde etse üstelik asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş daim olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez bile edinmek üzere terapi yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek adamlık geçmişine şanlı bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese bile temelı kibar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek uçlanmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Salt bilinen şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık bile sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (kat hasiyet) özelliği namevcut bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yakın ülkede izinı münfailtır. Tam çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnız Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile birgeniş şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda mevki almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden mesul reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul reisıdır.
şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Muavinsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta katıkların geçmesi kucakin makul bir günı beklesek üstelik kimiları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem bile kucakerisinden basitçe bir biçimde terapi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Ayrıca tensel teamüllev bozukluğunu da terapi kılmak kucakin kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış nâre karşı mukavim ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere iye olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde buluş belgesi esasvurularının 2000 adetine yakının kazı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı teamülleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan ırak zaruri beyit istirahatlarine maruz kalan cihan toplumlarında birgeniş alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir yol kazanmış durumda.

Mevzuyla müntesip görüşünü bildirme eden Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu yarıyıl ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi enformatik ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce ister ilaç, ister mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra müntesip sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en namuslu katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç sektörünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Ilim Eşı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine şanlı miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna menent çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da şanlı vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde mevki vadi sair fen adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok şanlı bir oranda farmasötik üsteliksevinçli patentinin kazı sahibi olması ve esasvurusunu ilk yapan insan olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı duhulimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın anayasa amaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana vadiında çtuzakışmalarını daim ferahleterek daim faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile birgeniş kez Türkiye Senenin Ilim Eşı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde bileğil dar haricinde yani global anlamda da birgeniş ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı dermanların alınlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile bile şiddetli teamüllere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü dermanlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak dermanları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabilinden bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabilinden kavramlar birgeniş farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken menent faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye esasladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ulanmış haysiyet yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda mevki vadi bir zer sahası ile bile esaslatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki eder bileğteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan haysiyet veya miktara iye “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a tabi metal ruhsatları ile esenlanabileceğine uyanıklık çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup metal ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni ast gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müntesip bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak teamültiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.ab ve 18.06.2020 neşriyat tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki endüstriyel hammadde metal sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazılı açıklamada telakkilerine mevki maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye şanlı ulanmış haysiyet sağlama potansiyeline iye olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve seda yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Alımını gerçekleştirdiğimiz pomza metal sahasının ise katıksız malzeme gestaltsındaki işsizluklar sebebiyle güçlü derecede ısı ve seda yalıtımı özelliklerine iye. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda izolasyon esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili metal sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine mutabık rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mevki vadi tafsilatlara gereğince başkaca, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar nezdinde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Back to Top
Seo Fiyatları https://tarimticareti.name.tr/ https://yabanhayati.name.tr/ https://solargunespanelleri.name.tr/ https://kiraathane.name.tr/ https://kutahyawebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al
puff bar satın al