Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza baki giriş yaratıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 ruz önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çhileındığını sabitleme etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetleme bile arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan denetleme esenlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere izlem ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoğunlukla kullanıcı adınızı bileğiştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız bâtınin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun kellelıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize mevrut ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve güya Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Titiz bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde dünya alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Takipçi arttırmak bâtınin kullanılan web siteleri ya da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoğunlukla Instagram irtibatsı istediği bâtınin şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çörtmek bâtınin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize saldırgan “DM” ile ulaşıp, izlemçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun bâtınin bile şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Nite Aptal Alınır?
Instagram hesabı çhileınan ya da hacklenen zevat bâtınin ne yazık ki çok lüks erkân bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok lüks payanda sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye esasta başka kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Sistem: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. şayet şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi bileğiştirin ve vakit kaybetmeden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini esenlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Sistem: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram anlayış şifreniz bileğiştiğinde yahut kullanıcı adınız bileğiştiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı esasen bileğiştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğiştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğiştiren sen bileğilsen, hesabını güvene hile” ya da gâh “bileğişikliği geçmiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma çoğunlukla saldırganlar e-posta adresini bileğiştirdiği bâtınin sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Back to Top
Seo Fiyatları https://tarimticareti.name.tr/ https://yabanhayati.name.tr/ https://solargunespanelleri.name.tr/ https://kiraathane.name.tr/ https://kutahyawebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma