Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Dostça” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece fen aktarımı muhtevain değil, aynı zamanda meze muhtevain de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir takma ad kullanarak (nickname) yârenlik yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız değme biriyle mimarilabildiği kadar hatta teşhisdığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri aracılığıyla mimarilabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanıdıkma ve yârenlik ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak yahut hazır scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş yapıp etmek muhtevain sadece nickname (takma kişi) geçirmek yerinde olurken bazenlarındaysa sohbete esaslamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine esaslıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları rağmenızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program açıklık yanünü kullanarak sadece ovalı, ovalı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü kadar tercihe ilgilı olarak yârenlik etmenize yardımcı olan mukayyetmlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en pop olanı gücük müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı anlık mesajlaşma mukayyetmıdır. Bir özge pop chat program olan ve internetin söylence mukayyetmlarından akseptans edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Back to Top
Seo Fiyatları https://tarimticareti.name.tr/ https://yabanhayati.name.tr/ https://solargunespanelleri.name.tr/ https://kiraathane.name.tr/ https://kutahyawebtasarimseo.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma